מאמרים - הפקת אירוע בטבע
הפקת אירועים בטבע שונה לגמרי מכל סוג של הפקת אירועים אחרת.
בעוד אירועים המתרחשים במקום מסויים "נמזגים" אל הצורה המוגמרת ומשתמשים בתשתית מוכנה, הרי שאירוע בטבע דורש בריאת עולם חדש, יש מאין.

הפקת אירוע באולם או בגן אירועים מותאמת בצורה מדוייקת לאירוע. זה אומר, בין היתר, שהתשתיות כבר מוכנות. כלומר, יש מקום לשים את התקליטן, מקום לקבלת פנים, רחבת ריקודים, מקום לשולחנות, למזנונים ולבר.
בקיצור, הפקת אירוע באולם או בגן אירועים כמוה כסידור מחדש בחלל נתון.

לא כך כשמדובר בביצוע הפקת אירוע בטבע. קודם כל, צריך לבחור מקום. מקום בטבע אינו כה פשוט כמו שזה נשמע, מלבד העובדה שהוא חייב להיות מרוחק מיישוב ולא יכול להיות חלק משמורת טבע (ישנם מקרים חריגים), חשוב למצוא דרכי גישה נוחים אל אתר האירוע.

במדינת ישראל, אין הרבה מקומות, בסביבות המרכז, בהן ניתן להקים, הפקת אירוע בטבע בדרך כלל מדובר בשטחים חקלאיים, פרטיים, המושכרים לטובת האירוע. מלבד דרכי הגישה של האורחים והמוזמנים, הפקת אירוע בטבע צריכה לדאוג גם לדרכי גישה של הציוד. ציוד זה יכול לכלול, תאורה, קייטרינג, שולחנות, דוכנים, ציוד סאונד, ציוד מוסיקלי כבד ועוד ועוד. לכן, בהרבה מקרים, הקטע הכי מסובך בלהפיק אירוע בטבע הוא החלק של ההקמה. בנוסף, יש לבסס תשתיות אלמנטריות כמו מים, חשמל ושירותים. הפקת אירוע בטבע אינה שונה מהקמה של יישוב קטן, עולם קטן וזמני המתקיים לכמה שעות בלבד. יחד עם זאת, התיאומים בין חלקי ההפקה האלמנטריים, לביסוס תשתיות של חשמל מים ותאורה, יכולים להיות מסובכים.

לשם הפקת אירוע בטבע יש לעבוד עם חברת הפקות אירועים / מפיק אירועים מנוסה בסוג זה של אירועים. חברת הפקת אירועים היודעת כיצד לנהל אירוע בטבע חוסכת לבעלי האירוע הרבה זמן כסף ולחץ. בסופו של דבר מדובר בהפקה יקרה אך אפשרית בהחלט. חברות הפקות אירועים רבות יודעות כיצד להרים אירוע בטבע בצורה לא פחות טובה מכל אירוע קונבנציונלי אחר.

הפקת אירוע בטבע היא ללא ספק פסגת היכולות של כל מפיק אירועים וחברת הפקות אירועים. התהליך של הבנייה, האירוע עצמו והפירוק לאחר מכן, היא חוויה עוצמתית של יצירה אמיתית, חיה נושמת ובועטת. הפקת אירוע בטבע צריכה כמובן גם קצת מזל וחסד בכל מה שקשור למזג האוויר, עניין שבמדינת ישראל, בחודשי הקיץ, אינו מהווה בעיה כלל.

הפקת אירוע בטבע – חוויה של בריאה ויצירה.

צרו קשר ותראו איך הכול הופך להיות הרבה יותר פשוט.
תקליטנות מודרנית
קורס די ג'יי
קורס DJ
לימודי תקליטנות
קורס תקליטנים לנוער
קורס DJ לילדים
קורס DJ לנוער
הכשרת תקליטנים
לימודי DJ
קורס די ג'יי לנוער בסיכון
בית ספר לתקליטנים
קליימקס סדנאות
סדנאות גיבוש
סדנאות לעובדים
סדנאות לנוער
סדנאות ופעילויות לילדים
סדנאות חווייתיות
סדנאות לגיבוש צוות
סדנאות לנוער בסיכון
פעילויות לנוער
סדנת גיבוש
סדנאות ופעילויות
ימי גיבוש VIP
ימי כיף לחברות
ימי גיבוש לעובדים
הפקת יום גיבוש לעובדים וקבוצות
ארגון ימי כיף וימי גיבוש
יום גיבוש לחברות
פעילויות גיבוש לעובדים
ימי גיבוש וכיף לעובדים
ימי כיף וגיבוש
יום כיף לעובדים
גיבוש צוות ומחלקה
קליימקס הפקות אירועים
הפקת אירועים פרטיים
הפקת אירועים עסקיים
הפקת אירועי חברות
ארגון אירועים
חברה להפקת אירוע
הפקת חתונה
הפקת בר מצווה
הפקת בת מצווה
הפקות כנסים וימי עיון
תקליטנים לאירוע