מאמרים - עוצמת המוסיקה
כולנו מרגישים תקועים וחסרי מוטיבציה. לעתים התחושה הזו חולפת לאחר כמה דקות, שעות, לאחר כמה ימים. לעתים היא נשארת ולא מרפה. אנחנו מגיעים למסקנה שצריכים לשנות ולעשות משהו. אבל מה?

קואצ'ינג, טיפול פסיכולוגי, ייעוץ עסקי, זוגי, תרפיה בתנועה, בשכיבה, הילינג, רייקי, טאי צ'י וקונג פו. כל הדרכים הללו ועוד מצויינות כדי לצאת ממשבר. אנחנו ב קליימקס הפקות מציעים לכם משהו אחר לגמרי - קורס DJ כנתיב להעצמה אישית ומקצועית.

רכישת מקצוע
קורס תקליטנים מקצועי הוא קודם כל רכישת מקצוע והזדמנות עסקית יוצאת מן הכלל. התכנים בקורס הם כלים מקצועיים שיכולים למנף את התלמיד אל עבר עסק עצמאי, השתלבות בתעשייה משגשגת ויצירת מוניטין עסקי.

הקורס כולל הכרה עם המערכת הטכנולוגית והמשוכללת של התקליטן – פלטת ה-DJ. התלמיד לומד כיצד לתפעל את המערכות, למקסס בין האלמנטים השונים, לשלב בין צלילים וקולות, לטייב את הסאונד לכלל שלמות, להרכיב את המערכת בשלמותה ולנצל את יתרונותיה בזמן התקליטנות.

בקורס לומדים על סוגי מוסיקה והתאמתם לאירועים מסויימים כמו חתונה, בר מצווה או מסיבה. לומדים כיצד לנהל ערב מוסיקלי מתחילתו ועד סופו, כיצד להרקיד את האורחים, לשלב כלים מוסיקלים נוספים, להתגבר על מכשולים ובמילים אחרות "לתת הופעה".

כמו כן רוכשים ידע שיווקי ודרכים להשתלבות בתעשייה.

ידע פרקטי מוציא ממשברים. מקצוע קונקרטי פותח שבילים ונתיבים בהם ניתן לצעוד בביטחה.

אהבה למוסיקה
תארו לעצמכם שיכולתם להפוך את התחביב שלכם למקצוע. ובכן, האמת היפה והפשוטה היא שאתם בהחלט יכולים. קורס DJ נובע קודם כל מאהבה כנה למוסיקה וכל מה שמתרחש סביבה. הגיל, המקום והסגנון לא משנים דבר. המוסיקה חוצה את הגדרות וההגדרות המבחינות בין בני האדם. אתם מכירים מישהו שלא נהנה ממוסיקה?

לכן אנו טוענים כי קורס תקליטנים זו החוויה הכי מעצימה שיש. שילוב של אלמנט חיובי כמו מוסיקה ורצון לשנות ולהשתפר מצד התלמיד.

וכמובן... אנחנו
קליימקס הפקות מציעה מספר סדנאות וקורסים הקשורים במוסיקה ובתקליטנות. האהבה שלנו למוסיקה והנסיון שרכשנו במשך השנים מאפשרים לנו להתאים לכם את הקורס המושלם. האפשרויות הן מגוונות, החל מ קורס די ג'יי פרטי , אחד על אחד עם תקליטן מקצועי שיתאים את עצמו לתכנים ולשאיפות שלכם, דרך קורס קבוצתי השם דגש על החוויה השיתופית וכלה בקורסים מתקדמים ומקצועיים שם תוכלו ללמוד כיצד יוצרים מוסיקה משלכם ותיחשפו לתוכנות המוסיקה הכי חדשות ומעודכנות בתעשייה.

אתם מוכנים להגביר את הווליום? אתם מוכנים להתחבר? לתקלט? ליהנות? להכיר את עצמכם דרך המוסיקה? מקומכם אצלנו בקליימקס הפקות!
תקליטנות מודרנית
קורס די ג'יי
קורס DJ
לימודי תקליטנות
קורס תקליטנים לנוער
קורס DJ לילדים
קורס DJ לנוער
הכשרת תקליטנים
לימודי DJ
קורס די ג'יי לנוער בסיכון
בית ספר לתקליטנים
קליימקס סדנאות
סדנאות גיבוש
סדנאות לעובדים
סדנאות לנוער
סדנאות ופעילויות לילדים
סדנאות חווייתיות
סדנאות לגיבוש צוות
סדנאות לנוער בסיכון
פעילויות לנוער
סדנת גיבוש
סדנאות ופעילויות
ימי גיבוש VIP
ימי כיף לחברות
ימי גיבוש לעובדים
הפקת יום גיבוש לעובדים וקבוצות
ארגון ימי כיף וימי גיבוש
יום גיבוש לחברות
פעילויות גיבוש לעובדים
ימי גיבוש וכיף לעובדים
ימי כיף וגיבוש
יום כיף לעובדים
גיבוש צוות ומחלקה
קליימקס הפקות אירועים
הפקת אירועים פרטיים
הפקת אירועים עסקיים
הפקת אירועי חברות
ארגון אירועים
חברה להפקת אירוע
הפקת חתונה
הפקת בר מצווה
הפקת בת מצווה
הפקות כנסים וימי עיון
תקליטנים לאירוע