מאמרים - בחירת שירים לחתונה
תקליטנים לחתונות, יודעים לעשות המון דברים טובים: הם יודעים לנגן את המוסיקה המתאימה בזמן קבלת הפנים, הם יודעים להרקיד את הסבא עם הנכדה ולגרום לדודה לפזז על הרחבה כאילו הייתה בת 16, הם יודעים לנהל את הערב מבחינה מוסיקלית, לשלב בין סגנונות של מוסיקה ולגרום לכולם להרגיש שניגנו את המוסיקה "שלהם".
תקליטן לחתונה יודע לשלב כלי נגינה נוספים, להפעיל את הקהל, למקסס בווירטואוזיות ובכלל, לעשות שמח... אבל בדבר אחד די ג'יי לחתונה זקוק לעזרתכם – בחירת השירים המרגשים לרגעים המיוחדים שלכם.

באירוע חתונה אנו מבחינים בשלושה רגעים כאלה:
1. שיר עלייה לחופה
2. שיר לשבירת הכוס
3. שיר סלואו לחתונה


כל אחד מהרגעים הללו צריך לרגש את החתן והכלה.
בעוד כך וכך שנים סביר להניח שאף אחד מהאורחים לא יזכור את המוסיקה שהתנגנה באותם רגעים, אבל בהחלט סביר להניח שאתם תיזכרו וכל פעם שהשיר שלכם יושמע תחזרו לאותו רגע קסום ונפלא. העובדה כי מדובר בשלושה רגעים סמוכים זה לזה פחות או יותר מאפשר ורסיטליות של סגנונות מוסיקה. אנחנו משערים כי לכל זוג יש שירים קצביים, שקטים או רועשים שקשורים אליהם ולחווית הזוגיות המשותפת.

שיר כניסה לחופה
בזמן העלייה לחופה, אולי כדאי שתחשבו על קטע אינסטרומנטלי, כלומר, ללא מילים. יתרונו של קטע מוסיקלי בלבד הוא הדרמה ומיקוד תשומת הלב של האורחים לחתן ובעיקר לכלה. קטע מוסיקלי מלווה את החתן והכלה ולא משתלט על הסיטואציה. קטעים מוסיקלים ידועים הם : ונגליס, אניגמה או יצירה קלאסית ידועה.
מצד שני, שיר קצבי וקליל יכול לתת טוויסט נהדר לעלייה לחופה. במקום דרמה, דמעות ולחץ מקבלים קלילות, כפיים והרבה חיוכים. שירים קצביים ונעימים בעברית או באנגלית יש בשפע. קצת גיטרות, תופים והרבה הרבה שמח.

שיר לשבירת הכוס בחתונה
רגע שבירת הכוס הוא רגע שבו הבלון מתפוצץ. חודשים של הכנות, התרגשויות ורב שלא מפסיק לברך מגיעות לסיומן המוצלח.
שיר השבירה צריך להיות קליל לא מחייב, אולי אפילו משעשע, שיעזור להרים שוב את השמחה ולאפשר את הברכות על רקע מוסיקלי קופצני. המוסיקה האלקטרונית מציעה שפע של קטעים מלודיים, מטריפים, רגועים או משולבים. יש משהו בצליל העמוק שמתאים בדיוק להתקהלות המונית של חיבוקים ונשיקות.

בחירת שיר סלואו לחתונה
הריקוד הראשון הוא סמלי להתחלת החיים המשותפים. ככה, צמודים אחד לשני, זזים בהרמוניה ומאושרים – כך צריכים להיראות גם חייכם בעתיד.
שיר הסלואו הוא השיר שלכם, השיר שמרגש אתכם, שאתם אוהבים. אין כאן שום שיקולים אחרים - רק מה שאתם אוהבים, בעברית, באנגלית או בכל שפה אחרת. זהו הרגע שלכם בלבד.

בחברת קליימקס DJ לחתונות נעזור לכם בבחירת השירים המרגשים לחתונה שלכם.
תקליטנות מודרנית
קורס די ג'יי
קורס DJ
לימודי תקליטנות
קורס תקליטנים לנוער
קורס DJ לילדים
קורס DJ לנוער
הכשרת תקליטנים
לימודי DJ
קורס די ג'יי לנוער בסיכון
בית ספר לתקליטנים
קליימקס סדנאות
סדנאות גיבוש
סדנאות לעובדים
סדנאות לנוער
סדנאות ופעילויות לילדים
סדנאות חווייתיות
סדנאות לגיבוש צוות
סדנאות לנוער בסיכון
פעילויות לנוער
סדנת גיבוש
סדנאות ופעילויות
ימי גיבוש VIP
ימי כיף לחברות
ימי גיבוש לעובדים
הפקת יום גיבוש לעובדים וקבוצות
ארגון ימי כיף וימי גיבוש
יום גיבוש לחברות
פעילויות גיבוש לעובדים
ימי גיבוש וכיף לעובדים
ימי כיף וגיבוש
יום כיף לעובדים
גיבוש צוות ומחלקה
קליימקס הפקות אירועים
הפקת אירועים פרטיים
הפקת אירועים עסקיים
הפקת אירועי חברות
ארגון אירועים
חברה להפקת אירוע
הפקת חתונה
הפקת בר מצווה
הפקת בת מצווה
הפקות כנסים וימי עיון
תקליטנים לאירוע