קורס DJ בקליימקס בית ספר לתקליטנים - תגובות התלמידים
אלפי תלמידים סיימו קורס DJ בקליימקס וזכו לתעודה מקצועית.
כנסו והתרשמו מתגובות התלמידים בקורס די ג'יי בקליימקס תקליטנות מודרנית.
(מתוך אתר "תגובות" / קליימקס קורס תקליטנים)
" קיבלתי מתנת יומולדת שובר לקורס די.ג'יי מתחילים. הגעתי ללא ידע קודם ובזכות המקצועיות של עמית המדריך למדתי למקסס סגנונות מוסיקה שונים. אין ספק שאת היומולדת הזה לא אשכח לעולם. המון תודה ליואב על המתנה המקורית והחוויה הכייפית. "
מאת: שני

" שלום לכולם עשיתי הפתעה לאחיין שלי והזמנתי לו קורס תקליטנים ליומולדת קיבלתי מחיר טוב ויחס אדיב ומקצועי מעמית. יניב נהנה מכל רגע ואני בטוח שזו המתנה הכי מקורית שהוא קיבל מומלץ מאוד. "
מאת: עודד

" עשיתי קורס תקליטנים בקליימקס, היה אחלה ומאוד נהנתי. מקצועי מאוד הלימוד והתכנים. רציתי להודות אישית לעמית, מנהל קליימקס תקליטנים, על ההדרכה האישית וההבנה. קיבלתי את כל הידע ואף יותר מקורס תקליטנות מודרנית למתחילים. "
מאת: גבי

" פשוט תודה לקליימקס תקליטנים- תקליטנות מודרנית. אני מאוד מרוצה מהידע שרכשתי, היה מאוד כייף ומהנה ובנוסף, למדתי להיות תקליטן מקצועי. תודה אישית לעמית המורה התותח!!! תודה מכל הלב... נתראה בקורס הבא, קורס סאונד. "
מאת: ברק

" תודה רבה לצוות המורים בקליימקס, היה כיף ומקצועי ביותר! בתחילת דרכי כ-די.ג'יי לא האמנתי שאגיע לרמות מיקס גבוהות כמו שלמדתי בקורס (תודות לקורסים-מתחילים ומתקדמים). ממליץ בחום לכל מי שאוהב מוסיקה ורוצה לסלול את דרכו לבמת ה-dj. מאז הקורס התחלתי לעבוד כ-DJ אירועים. "
מאת: טל

" רציתי להגיד פשוט תודה ! הגעתי בלי שום רקע בתקליטנות וזכיתי להגשים חלום. הקורס עבר בצורה עניינית ומקצועית. אמנם אני לא דיג'יי במקצועי, אבל אני בהחלט מתכנן להפוך אותו לתחביב. אפילו קניתי קורס מתנה לאישתי... בקיצור חוויה מדהימה. "
מאת: ערן

" נירשמתי לקורס dj למתחילים, היה מאוד כיף ומהנה. עמית המדריך הסביר על כל הפלטה, תמך והציע שיפורים, הדגים והראה לנו מיקסים מטורפים. ממליץ בחום! "
מאת: אביתר

" עשיתי קורס אישי בקליימקס ביה"ס ל dj, עמית מורה תותח שחבל על הזמן, היה מאוד כייף ובכייף. למדתי המון על תקליטנות, מקצבים, מיקסים ועוד.. למרות שהקורס לא זול, ממליץ לכל אוהבי המוסיקה, שווה כל שקל! "
מאת: יריב

" ,קורס סבבה שווה ללמוד אותו לכל אוהבי מוזיקה, אני התמקדתי בהיפ הופ ורגאיי, המורה עמית סבבבה התחלתי לתקלט בפאב באשקלון. "
מאת: אברהם

" קורס די ג'י הטוב ביותר!!!! ,עמית המדריך עזר לנו מאוד להבין יותר את משמעות המוסיקה והתקליטנות המודרנית. "
מאת: אורי

" :קורס טוב שווה לנסות !!! המדריך מקליימקס לימד אותנו לעשות מיקסים שבוע הבא יש מסיבה ראשונה שלנו הדיג'יים דוד מולו אורי אספאו .ציון יהואלה. יעקב מלסה. ונתן פרדה. "
מאת: מרדכי

" קורס מומלץ ביותר ! המדריך DJ עמית דואק היה תותח וחזק, יחס אישי והמון סבלנות. למדתי המון תודות לקורס מתחילים ומתקדמים. "
מאת: אבי

" היה כיף מאוד בקורס. הקורס היה מעניין מאוד והועבר בצורה טובה מאוד תודה לעמית שהעביר את הקורס הכי טוב שיש. הגעתי מהדרום הרחוק למרכז בשביל קורס תקליטנים. "
מאת: רז

" לפי כחודשים סיימתי קורס DJ בקליימקס הפקות. הגשמתי סוג של חלום כאשר רציתי לדעת ולהכיר את התחום לעומק. ההיתי בטוח שהתחום לא בשבילי מכיון שניראה ממש מסובך. קיבלתי המלצות על חברת קליימקס והחלטי ללמוד שם. אחת החברות היחידות שנותנות בעצם מענה למי רוצה לשבת באולפן מול dj מקצועי באופן אישי כאשר רק אני יושב מול הדי ג'יי וזה מה שנותן בעצם הבנה מהירה יותר ויחס אישי . עשיתי שני קורסים בחברה מול DJ עמית דואק פשוט חוויה. די ג'יי מנוסה שיודע להעביר בצורה הטובה ביותר . וטיפ חשוב ! אם אתם כבר מחפשים ללמוד DJ שזה יהיה אתם מול הדי ג'יי באופן אישי. ולבקש לשבת עם עמית דואק DJ מומלץ לכולם. "
מאת: רוני

" שלום לכולם, סיימתי לפניי כחודש קורס תקליטנים בהדרכתו האישית של עמית. היום אחרי שהתחלתי להתעסק בנושא אני מבין את הערך המוסף שנתן לי הקורס עם עמית . הדברים הקטנים שעמית עמד עליהם והדגש על דקדקנות והנושאים הפחות או יותר "שוליים" הם אלה שעושים את ההבדל בן תקליטן טוב לתקליטן מעולה. ממליץ לכולם בחום בשביל המקצועיות וכמובן בשביל הכיף. עמית עצמו משרה הרגשת בטחון ומתייחס אלייך כמו חבר כבר מהיום הראשון ללימוד, היחס שלו מקנה בטחון גבוה שמתבטא כמובן בעבודה על המכשירים. למי שמתעניין בקורס ורוצה יחס אישי ולימוד שהוא מעבר לנדרש - זה המקום מומלץ בחום. "
מאת: חגי

" קורס טוב שווה לנסות !!! המדריך מקליימקס לימד אותנו לעשות מיקסים שבוע הבא יש מסיבה ראשונה שלנו הדיג'יים :דוד אמולו אורי אספאו .ציון יהואלה. יעקב מלסה. ונתן פרדה. "
מאת: דוד

" קורס חבל על הזמן שווה לנסות מורה חבל על הזמןןןן אנחנו למדנו קורס תליטנים מתחילם וזה כיף חיים שווה לנסותת. "
מאת: ציון

" להגשים חלום להיות די ג'יי: על מנת להיות הטוב ביותר צריך ללמוד מהטוב ביותר וזה המקום הנכון. מי שרוצה ליהנות ללמוד ולרכוש מיומנות של די ג'יי אני ממליץ! לי אישית הוא הגשים חלום אין לי מה להגיד יחס אישי מתאים אותו לתלמיד הולך אתו עד סוף הדרך. בקיצור חבל על הזמן צריך ללמוד ולראות בשביל להאמין בהצלחה לכולכם. "
מאת: איינו

" הגעתי אלייך עם מעט מידע ואתה נתת לי מידע רב לימדת אותי להיות עם ביטחון ולדבר במיקרופון. אני כבר עושה ביתמיקס מצויין תודה לך על הכול נהניתי אצלך מאוד :) מור דואני. "
מאת: מור

" עשיתי קורס תקליטנות למתחילים אצל עמית , הקורס עבר בצורה מקצועית ברורה ומעניינת מאוד. למדתי המון דברים חדשים ומאוד נהנתי.. הקורס היה ממש כיף ואני ממליצה לכל מי שמתעניין בתחום לעבור את הקורס הזה. "
מאת: טל

" היה לי מצוין ואיכותי אני מרגיש שאני שולט בפלטה ובשמיעה שלי. שאני מתקלט עם ילדים אחרים אני רואה את ההבדל, היה קטלני! "
מאת: עידן

" עשיתי סדנה של 3 שעות מתנת יומולדת שקיבלתי מאשתי והזמן טס לי. הגשמת חלום. היה נהדר וגרם לי לתהות אם בחרתי במקצוע הנכון בחיי. מדריך קשוב וסבלני. תודה. "
מאת: גיל

" במסגרת מתנת הפתעה ליום הולדתי הגיע עמית מקליימקס לביתי ובמשך 3 שעות נתן שיעור מעלף ביסודות התיקלוט. עמית הגיע עם כל הציוד הנדרש והצליח לחבר אותי מיד לכל נושא התיקלוט. עמית היה אפקטיבי ובעיקר ידע לקרוא את רצונותי ועמד בציפיותי. הפגישה היתה מלווה בהסברים תאורטים ובתירגול מעשי אשר גרם להנאה מרובה. עמית מאוד מיקצועי ויודע את העבודה, ממליץ בחום! "
מאת: רונן

" ראיתי את עמית מדריך את נכדי במשך 3 שעות בסדנה של יום חוויה והתנסות כדי-ג'יי. התרשמתי מהסבלנות וההתלהבות שעמית משרה. מאד נהננו. תודה. "
מאת: רות

" היה לי אחד הטובים שווה מאוד במיוחד שזה עם המורה הטוב ביותר שיש עמית דואק. מי שרוצה להיות DJ אז הוא המדריך. "
מאת: גיא

" סדנת מתנת יום הולדת בקליימקס - היה מרתק ומעניין. עמית מקצוען אמיתי, חוויה מומלצת! השכלתי מאוד ומקווה להשתתף בעוד סדנאות בעתיד. "
מאת: דוד

" לעמית הדי ג'יי! תודה רבה, תמשיך כך ובהצלחה לכל התלמידים החדשים! "
מאת: אנטון

" מרוצה מאוד מקורס תקליטנים. עמית המורה היה מאוד מרשים, מעניין ומקצועי. והכי חשוב היה מאוד כייפי. "
מאת: קליף

" תודה רבה לקליימקס בית ספר לתקליטנים. עמית מדריך מעולה, יש לו את היכולת הגדולה להעביר את החומר כמו שצריך וללמד תקליטנים בתחילת דרכם. "
מאת: מחמוד

" המדריך עמית מעולה קשוב סבלני סובלני ומעביר את השיעור בכיף! מאחל לכל משתתפי קורס די ג'יי ולך כמדריך, חיים בסגנון המוסיקה רגועה מדהימה ועם המון שלווה. "
מאת: דורון

" המדריך עמית מאוד אכפתי וקשוב, מאוד מקצועי ובעל ידע. אחלה בנאדם. נשאר רק לצ'פר אותו ולהודות לו על הסבלנות והיחס המקסים שנתן. "
מאת: ספי

" היה קורס טוב ונהנתי מאוד ואני שמח שלמדתי קורס DJ. המדריך היה מעניין וכיף. תודה על הכל! תמיד טוב לשמוע עוד וללמוד עוד ולהמשיך לקורס מתקדמים. "
מאת: גולן
תקליטנות מודרנית
קורס די ג'יי
קורס DJ
לימודי תקליטנות
קורס תקליטנים לנוער
קורס DJ לילדים
קורס DJ לנוער
הכשרת תקליטנים
לימודי DJ
קורס די ג'יי לנוער בסיכון
בית ספר לתקליטנים
קליימקס סדנאות
סדנאות גיבוש
סדנאות לעובדים
סדנאות לנוער
סדנאות ופעילויות לילדים
סדנאות חווייתיות
סדנאות לגיבוש צוות
סדנאות לנוער בסיכון
פעילויות לנוער
סדנת גיבוש
סדנאות ופעילויות
ימי גיבוש VIP
ימי כיף לחברות
ימי גיבוש לעובדים
הפקת יום גיבוש לעובדים וקבוצות
ארגון ימי כיף וימי גיבוש
יום גיבוש לחברות
פעילויות גיבוש לעובדים
ימי גיבוש וכיף לעובדים
ימי כיף וגיבוש
יום כיף לעובדים
גיבוש צוות ומחלקה
קליימקס הפקות אירועים
הפקת אירועים פרטיים
הפקת אירועים עסקיים
הפקת אירועי חברות
ארגון אירועים
חברה להפקת אירוע
הפקת חתונה
הפקת בר מצווה
הפקת בת מצווה
הפקות כנסים וימי עיון
תקליטנים לאירוע